W środę 27 lutego 2025 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów i książek. Najpierw bawili się najmłodsi – uczniowie klas I-III, a później uczniowie klas IV-VIII. Zabawę prowadzili nieocenieni dj z klasy ósmej.
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie w rytmach aktualnych przebojów muzycznych – jak przystało na prawdziwy bal. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Na młodszych czekały atrakcje w postaci malowania twarzy, zaplatania kolorowych warkoczyków. Można było zrobić sobie naklejkowy tatuaż oraz zwierzątko z kolorowych balonów. Niezastąpiona Pani Natalia porwała wszystkich do tańca w rytm karnawałowych przebojów. Starsi uczniowie oprócz szaleństw na parkiecie brali udział w szkolnej „Randce w ciemno”.
Uczniowie mogli uzupełnić utraconą podczas tanecznych pląsów energię korzystając z poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców.
Zabawa umożliwiła całej społeczności szkolnej spędzenie czasu w prawdziwie karnawałowej atmosferze, a czas spędzony wspólnie przyniósł wiele radości. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa się udała – z całego serca dziękujemy! (Opiekun SU)