• Konkursy i osiągnięcia uczniów

          • Rok szkolny 2021/2022

          • Nazwa konkursu Osiągnięcia
            55 "Sabałowe Bajania"

            II miejsce - Katarzyna Janczy

            III miejsce - Martyna Kobylarczyk

            "Góralskie Serce"

            Gawędziarz:

            I miejsce - Aleksandra Gabryś, Kornelia Dębska, Katarzyna Janczy

            II miejsce – Martyna Kobylarczyk, Sara Janczy, Szczepan Pierwoła

            III miejsce – Aleksandra Górecka, Józefa Sproch

            Wyróżnienie – Anna Kozub, Jan Pierwoła

            Recytator:

            Wyróżnienie – Daria Bańkosz

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w piłce halowej dziewczyn i chłopców Igrzyska Młodzieży

            I miejsce dziewczyny - Magdalena Kowalczyk, Katarzyna  Janczy, Anna Dębska, Judyta Sproch, Martyna Kobylarczyk , Zuzanna Bolsęga, Emilia Pierwoła

            Igrzyska Młodzieży Szkolnej Halowa Piłka Nożna Dziewczęta

            II miejsce dziewczyny - Magdalena Kowalczyk, Katarzyna  Janczy, Anna Dębska, Judyta Sproch, Martyna Kobylarczyk , Zuzanna Bolsęga, Emilia Pierwołą

            Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w piłce halowej

            III miejsce dziewczyny -  Magdalena Kowalczyk, Katarzyna  Janczy, Anna Dębska, Judyta Sproch, Martyna Kobylarczyk , Zuzanna Bolsęga, Emilia Pierwołą

            Turniej piłki nożnej
            „Z Podwórka na Stadion
            o Puchar Tymbarku”

            II miejsce chłopcy - Bańkosz Antoni, Filip Janczy, Adam Bańkosz, Artur Dębski, Szymon Górecki, Filip Kołodziej, Łukasz Kowalczyk, Wojciech Paluch, Wiktor Pszysiężny

            III miejsce dziewczyny: Katarzyna Dębska, Antonina Kowalczyk , Aleksandra Gabryś, Aleksandra Górecka, Martyna Janczy, Roksana Markowicz, Maria Pierwoła, Łucja Pszysiężna Agata Sproch, Natalia Stopiak

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w minipiłce koszykowej dziewczyn
            i chłopców Igrzyska Dzieci

            III miejsce chłopcy -  Adam Bańkosz, Oskar Kaczymarczyk, Łukasz Kowalczyk, Wiktor Pszysiężny, Bartłomiej Dębski, Rafał Dębski, Patryk Janczy, Adam Bańkosz, Kacper Bochniak, Jakub Jabłoński, Igor Mordarski

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w piłce koszykowej dziewczyn
            i chłopców Igrzyska Młodzieży

            III miejsce chłopcy - Daniel Knutelski, Szymon Kowalczyk, Mariusz Sobula, Dominik Bańkosz, Paweł Bańkosz, Kamil Gabryś, Jakub Grywalski, Maksymilian Grzywnowicz, Dawid Kowalczyk, Wiktor Kowalczyk

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w mini piłce siatkowej

            I miejsce dziewczyny- Anna Ciężobka, Joanna Olejarz, Justyna Olejarz, Paulina Janczy, Roksana Markowicz, Aleksandra Gabryś, Maria Pierwoła, Natalia Stopiak, Nikola Liptak, Gabriela Kurnyta.

            II miejsce chłopcy - Patryk Janczt, Rafał Dębski, Bartłomiej Dębski, Kacper Bochniak, Adam Bańkosz, Jakub Jabłoński, Igor Morsarski, 

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w piłce ręcznej dziewczyn i chłopców "Igrzyska Młodzieży"

            I miejsce dziewczyny: Zuzanna Bolsęga, Martyna Kobylarczyk, Elilia Pierwoła, Katarzyna Janczy, Magdalena Kowalczyk, Judyta Sproch, Amelia Niemiec, Milena Sproch.

            W XVIII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „JESTEM WSPÓŁODPOWIEDZIALNY ZA STAN ŚRODOWISKA”

            I miejsce - Milena Sproch

            II miejsce - Jan Stopiak

            III miejsce - Magdalena Kowalczyk

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w piłce siatkowej  - Igrzyska dzieci

            I miejsce dziewczyny: Nikola Liptak, Gabriela Kurnyta, Paulina Janczy, Anna Ciężobka, Justyna Olejarz, Joanna Olejarz, Roksana Markowicz, Aleksandra Górecka, Maria Pierwoła, Natalia Stopiak 

            II miejsce chłopcy: Jakub Jabłoński, Igor Mordarski, Kacper Bochniak, Rafał Dębski, Bartłomiej Dębski, Patryk Janczy Łukasz Kowalczyk, Adam Bańkosz,Szymon Górecki  

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w piłce ręcznej  - Igrzyska Młodzieży  

            I miejsce dziewczyny:  Judyta Sproch,, Milena Sproch, Magdalena Kowalczyk, Amelia Niemiec, Katarzyna Janczy, Martyna Kobylarczyk, Emilia Pierwoła, Zuzana Bolsęga,  

            Mistrzostwa Gminy Czorsztyn
            w piłce ręcznej Igrzyska Dzieci

            I miejsce dziewczyny: Nikola Liptak, Gabriela Kurnyta, Kinga Pałach, Paulina Janczy, Anna Ciężobka, Justyna Olejarz, Joanna Olejarz, Roksana Markowicz, Aleksandra Górecka  

            II miejsce chłopcy:  Adam Bańkosz, Jakub Jabłoński, Igor Mordarski, Kacper Bochniak, Rafał Dębski, Bartłomiej Dębski, Patryk Janczy Łukasz Kowalczyk, Adam Bańkosz, Wiktor Przysiężny  

            Gminny Konkurs Ortograficzny  II miejsce - Zuzanna Pierwoła
            Gminny Konkurs Matematyczny

            I miejsce - Piotr Pierwoła

            II miejsce - Maciej Siedlarczyk

            IV Przegląd Folkloru "Nuta Dunajca" 

            I miejsce - Aleksandra Gabryś, Katarzyna Janczy 

            II miejsce – Martyna Kobylarczyk, Kornelia Dębska 

            Wyróżnienie – Anna Kozub 

             

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa im. dh. Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych
      • sp_sromowcewyzne@czorsztyn.pl
      • (+18) 262-97-02
      • Szkoła Podstawowa im. dh. Olgi Małkowskiej 34-443 Sromowce Wyżne, Nad Zalew 12 Poland