• Zakończenie roku przedszkolnego

04.07.2022

30 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci najstarszych, które po wakacjach rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Szybko minęło dziesięć miesięcy wspólnych zajęć i zabaw, nadszedł czas wakacji. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyła Pani Dyrektor oraz rodzice. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, taniec „Krakowiak”. Po części artystycznej wszystkie dzieci otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Dzieciom, które opuszczają zerówkę, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej, życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom słonecznych i bezpiecznych wakacji.(M.P.)